0 Yükleniyor...

E-REVİZYON MEDYA E-REVİZYON MEDYA

MARİFETLERİMİZ

Siz ve Şirketiniz İçin En İyisini Yapalım

WEB TASARIMI

Kategoriler :

WEB TASARIMI

Web sitesi geliştirme optimizasyon işleminin bir parçasıdır. Web sitenizin geliştirme sürecinde sitenize ait analitik veriler değerlendirilir.

Ziyaretçilerin web sitenizi neden bulamadığı veya buldukları zaman neden terk ettiklerini yapacağımız testler ile ortaya çıkararak sitenizi geliştirmek için harekete geçeriz. Web sitenizde bulunan iş ve zaman kaybını önleme amaçlı olarak yapacağımız navigasyon çalışmaları ile detaylı bir analiz sonucunda ziyaretçinin site içinde yaşadığı problemlerini, olumsuz etkileşimleri belirleyerek sitedeki gerçek sorunları teşhis ederiz. Web analiz yöntemlerinin sonuç verilerini ideal kullanıcı eğilimlerine paralel olarak kullanılacak algoritmayı belirleyebiliriz.


Belirlenen algoritma planı temel alınarak yapılan çözüm metodu web siteniz içindeki ziyaretçi akış trafiğini düzenleyerek yeni görünümünüzü işletmenize sunabiliriz. İşletme güçleri ve avantajları ön planda olmak üzere düzenlediğimiz web geliştirme süreci sonunda satış grafiğinizin arttığına şahit olabilirsiniz. Web geliştirme özet olarak site navigasyonunun uygun hale getirilmesi sonucunda kullanıcıların sitenizi terk etmeden rahatça işlem yapabilmeleridir. Ziyaretçi siteniz ile ilgili olumlu bir çevrimiçi deneyime sahip ise geri dönüşüm oranı yüksek olacaktır. Kullanıcı eğilimleri hesaplanmış bir web sayfası ziyaretçiyi ve sizi direkt olarak hedefe götürür. Bu hedef sihirli bir kelime olan satıştır.Bu sebeple web site geliştirme işletmeler için büyük önem arz etmektedir. Web geliştirme (Web Optimizer) uzmanlık gerektirir. Hiç web sitenizin forma girmesi için bir doktora ihtiyacı olduğunu aklınıza getirdiniz mi?


Web iyileştirme, geliştirme programı web doktoru hizmetimiz ile web sitenizin ziyaretçilerinin dönüşüm oranlarını arttırarak web sitenizin daha çok ziyaret edilmesini sağlayabiliriz. Yapılan SEO Analizleri sonucunda en yaratıcı web site tasarımını işletmeniz için üretebiliriz. Arama motoru optimizasyonu işleminin bir parçası olan ziyaretçi dönüş optimizasyonu işletmenizin web üzerindeki beklentilerinizin gerçekleşmesini, kısa zamanda satış grafiğinin artmasını sağlamaktadır.


Web Geliştirme Faydaları Nelerdir?
Web siteniz iş kaybına yol açıyor olabilir. İş kaybı çoğu işletmenin yaşadığı bir sorundur. Web geliştirme programı sonucunda bir kaç ay içinde önemli seviyede bir satış artışı yaşayabilirsiniz.Web siteniz üzerinde etkili bir pazarlama tekniği sergilendiği için pazarlama için harcanılan diğer maliyetler azalacaktır.Web geliştirme özellikle küçük ve orta boyuttaki işletmelerin ziyaretçi dönüş oranını arttırarak rekabet gücünü yükseltmektedir.Örnek olarak küçük e-ticaret sitesine sahip işletmeler için yüksek reklam bütçelerinin yanında ideal bir alternatiftir.Site kullanıcısı memnuniyeti ile sadık müşteriler edinebilirsiniz.Site kullanıcısı memnuniyeti ile sadık müşteriler edinebilirsiniz.E-ticaret siteleri ve diğer web siteleri için web geliştirme ve doğal arama motoru optimizasyonu ile ziyaret artarak sektörünüzün en önemli tedarikçilerinden olabilirsiniz.

Drag View Close play
0%