0 Yükleniyor...

E-REVİZYON MEDYA E-REVİZYON MEDYA

MARİFETLERİMİZ

Siz ve Şirketiniz İçin En İyisini Yapalım

KURUMSAL PR DANIŞMANLIĞI

Kategoriler :

KURUMSAL PR DANIŞMANLIĞI

Stratejik düşünce ve planlama ile iletişimin tüm süreçlerinin müşteri odaklı ve farkındalık yaratmaya dönük yönetimidir.

e-REVİZYON bu bütünleşik yönetim süreçlerinde müşterisinin hedef kitleleriyle doğru mesaj, doğru zaman ve doğru platformda buluşmasını etkin bir biçimde yönetir.
Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Sponsorluk Yönetimi, Kamu İlişkileri Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yönetimi, Kriz Yönetimi gibi önemli süreçler, stratejik bir planlama ile müşterinin misyonu ve vizyonu çerçevesinde belirlenir ve uygulanır.

Stratejik düşünce ve planlama ile iletişimin tüm süreçlerinin müşteri odaklı ve farkındalık yaratmaya dönük yönetimidir. e-REVİZYON bu bütünleşik yönetim süreçlerinde müşterisinin hedef kitleleriyle doğru mesaj, doğru zaman ve doğru platformda buluşmasını etkin bir biçimde yönetir.

Medya İlişkileri, Etkinlik Yönetimi, Sponsorluk Yönetimi, Kamu İlişkileri Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Yönetimi, Kriz Yönetimi gibi önemli süreçler, stratejik bir planlama ile müşterinin misyonu ve vizyonu çerçevesinde belirlenir ve uygulanır.Drag View Close play
0%